lutfen uye olunuz veya giriş yapınız

Askin FORUM Yönetimi
lutfen uye olunuz veya giriş yapınız

Askin FORUM Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SSVICHOSST.exe HATASI ÇÖZÜMÜ

2 posters
YazarMesaj
KaoS121
onbaşı
onbaşı
KaoS121

+ReP : 27

SSVICHOSST.exe  HATASI ÇÖZÜMÜ Empty
MesajKonu: SSVICHOSST.exe HATASI ÇÖZÜMÜ   SSVICHOSST.exe  HATASI ÇÖZÜMÜ EmptyPaz Haz. 06, 2010 5:40 pm

SSVICHOSST.exe HATASI ÇÖZÜMÜ :

Evet işte bilgisyarınızı her açtığınızda karşınıza çıkan sisteminizi olağanüstü yavaşlatan SSVICHOSST.exe belasından sizi kurtarıyorum.
SSVICHOSST.exe
Araştırmalarıma göre bu bir tür virüs üstelik sistemin ilk başta yavaşlatan sonra yavaş yavaş ele geçiren ve bir anda bilgisayarın çökmesine sebeb olan bir virüs.
AÇIKLAMA
arkadaşlar bendede bu sorun vardı ve bu çözümü denedim ve bir daha karşıma çıkmadı ve bilgisayarım eski hızına döndü bilgisayarım tekrar hızdan uçuyo.....
BİLGİbu çözümün bilgisayara hiçbir zararı yoktur çünkü kendim denedim ve bilgisayarımda her hangi bir sorun ortaya çıkmadı........
ÇÖZÜM
başlat/çalıştır/regedit/düzen/bul/SSVICHOSST diye arattırıyoruz ve bulduğunu silyoruz bakın sadece bulduğunu diğerlerini silmeyin/sonra tekrar/düzen/bul/SSVICHOSST diye arattırıyoruz yine bulduğunu siliyoruz arayıp bulamayana kadar SSVICHOSST yazıp arattırıyoruz ve çıkanı siliyoruz en son şöyle yazana kadar (kayıt defterindeki arama tamamlandı)işte o zaman virüs ortadan kalkmıştır.
sonra sisteminizi yeniden başlatın ve bi bakmışsınız ki sisteminiz eski hızına dönmüş ve bir daha bu sorunla karşılaşmıyorusunuz....

EMEĞE SAYGI +REP PLEASE...

Like a Star @ heaven xWitchkinqx Like a Star @ heaven
Mew
astsubay kıdemli üstçavuş
astsubay kıdemli üstçavuş
Mew

+ReP : 22

SSVICHOSST.exe  HATASI ÇÖZÜMÜ Empty
MesajKonu: Geri: SSVICHOSST.exe HATASI ÇÖZÜMÜ   SSVICHOSST.exe  HATASI ÇÖZÜMÜ EmptySalı Haz. 08, 2010 6:48 pm

paylaşım için sagol ilerde hatyı alırrsam denereim saol
http://askinforum.hareketforum.com

SSVICHOSST.exe HATASI ÇÖZÜMÜ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BİLGİSAYARIMIZDA ÇIKAN HATALARIN ÇÖZÜMÜ