lutfen uye olunuz veya giriş yapınız

Askin FORUM Yönetimi
lutfen uye olunuz veya giriş yapınız

Askin FORUM Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hidrokinezi Nedir ?

2 posters
YazarMesaj
Mew
astsubay kıdemli üstçavuş
Mew

+ReP : 22

Hidrokinezi Nedir ? Empty
MesajKonu: Hidrokinezi Nedir ?   Hidrokinezi Nedir ? EmptyPaz Haz. 13, 2010 1:44 pm

Hidrokinezi Nedir?

hidrokinezi su kontrolüdür.suyu kontrol edebilir ona yön verebilir çoğaltıp azaltabilir,hacmini değiştirebilirsiniz.bu gücü kullanmak çok kolaydır.

Öncelikle sessiz ve rahat bi ortama geçin!!sonra yanınıza yarım bardak su alın!!Sonra gözlerini kapatın ve rahatlayın!!Hiçbirşey düşünmeyin ve sadece suya odaklanın!!Suyu hayal edin!!Nasılda rahatça orda duruyo saf sessiz sakin dalgasızca duruyor suya iyice odaklanın kendinizi sudan bi parça gibi görün hatta o bardaktaki suyun içindesiniz !!şimdi düşünceden kopmadan yavaşça gözlerinizi açın!!suan suyun içindesiniz ve rahatça istediklerinizi yapıyorsununz!!şimdi hareket zamanı!!suyun içinde girdap yaptığınızı ve suyun gitgide hareketlendiğini düşünün:!evet su yavaştan yavaştan hareketleniyor gitgide çalkalanıyor ve girdap dittikçe büyüyor!!Ve işte hydrokinezi de başarılı oldununuz!!
Güç içinizde yeterki kullanmasını bilin!!
http://askinforum.hareketforum.com
KaoS121
onbaşı
onbaşı
KaoS121

+ReP : 27

MesajKonu: Geri: Hidrokinezi Nedir ?   Hidrokinezi Nedir ? EmptyPaz Haz. 13, 2010 6:06 pm

Evet Hidrokineziyi daha öncede duymuştum.Denedim ama olmadı.Sanırm dikkatimi tam olarak toplayamıyorum.üstelik BeniM elementim . Embarassed

Paylaşm İçn Tşk.
Mew
Mew

+ReP : 22

MesajKonu: Geri: Hidrokinezi Nedir ?   Hidrokinezi Nedir ? EmptyCuma Haz. 18, 2010 6:01 pm

eWet benim element im de su ama Bunu bEnde Yapamıuyorum birde cok basit Very Happy Embarassed
http://askinforum.hareketforum.com

Hidrokinezi Nedir ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Terrakinezi Nedir ?
» Aerokinezi Nedir?
» Elektrokinezi Nedir ?
» Pyrokinezi nedir ?
» Cryokinezi Nedir ?